Nový Svet

Autor: Marek Tocimák | 29.5.2016 o 15:23 | (upravené 29.5.2016 o 15:29) Karma článku: 1,16 | Prečítané:  159x

Záblesk v okamihu. Nad horizontom vychádzajú hviezdy. Svetlá, ktoré sa stretli s mojím pohľadom. Cítim to. Oči sú zaliaté novými farbami. Obloha ma svoje vlastné tempo a nové znamenia. Plaví sa ľahko - všetko plynie.

Vietor zrýchľuje a vlajka veje. Stretávam sa s osudom a Vítam nové možnosti. Kráčam s prúdom. Rieka, ktorú nasledujem mi dovoľuje prebúdzať to, čo je už dávno vo mne. Moje kroky sú jedinečné a stopy, ktoré sú za mnou, ukazujú, že mám vlastnú cestu. Nechávam sa unášať a dôverujem. Emócie, ktoré cítim, sú tak voľné a nabité energiou v pohybe. Akoby sa moje telo vznášalo a nohy sa nedotýkali Zeme. Všetko plynie a prebieha súčasne.

Vidím zrkadlo. Splývam s jeho strieborným odrazom. Je v ňom plameň, ktorý horí a mení podobu. Moje vnútro reaguje, spája sa. Vídim v ňom všetko a všetkých. Sú v ňom nové križovatky ciest. Vidím ľudí, ktorí sa vydávajú vlastným smerom. Cítiť nadšenie, očakávania, radosť a nové dobrodružstvá. Myšlienky zachytené a zladené hlboko v každom sa prejavujú. Sny a Túžby každého sú splniteľné. Vídim v ňom vlnu. Je na nej papierová loďka. Sleduje ma. Blíži sa a dotýka hviezd. Ocitla sa pri mne, čaká kedy nastúpim, volá ma. Sú na nej nápisy, ktoré rezonujú a majú novú podobu. Vznášam sa na loďke, zrkadlo ma nasleduje, dívame sa na seba. Úsmievam sa a verím. V ruke mám papier a pero. Má energiu, ktorá sa nedá zničiť ani vytvoriť. Píšem o stretnutí so sebou samým. Svet reaguje a bliká. Útesy podo mnou zrážané vlnou na ktorej sa plavím oslobodzujú sochy. Môžu sa hýbať, su slobodné. Dívajú sa na mňa, chápu a mávajú. Siete, ktoré zachytávali, vytvárajú nové vlákna - nekonečno. Je to prepojenosť. Na mojom tele sa objavujú kvapky, stekajú a usádzajú sa na dne loďky. Hladina stúpa.  Z neviditeľných mrakov začína pršat. Predo mnou sa objavila dúha.  Na jej vrchole vyhráva klavirista, farby sa menia podľa melódie. Vznášam sa vo vzduchu, sledujem ho. Je ponorený do seba.  Tóny  z jeho rúk vyliezajú a zchádzajú po oboch stránach dúhy.Nastalo ticho, dal im priestor - voľnosť.  Smerujú ku mne a ponárajú sa do vody, ktorá ma obklopuje.  Otáča hlavu smerom ku mne, díva sa. Naše pohľady sa stretli. Vstáva zo stoličky, vyťahuje dáždnik, rozprestiera ho. Vznáša sa. Je výškou pri mne. Na jeho chrbte je napísal a symbol: "Nasleduj svoje Sny." Stráca sa v diaľke.  Ponáram sa pomaly pod hladinu. Oči mám otvorené nado mnou vidím zrkadlo je v ňom osvietené mesto. 

Obloha sa zatiahla. Sedím pred zrkadlom. Držím v ruke dopis, v ktorom su symboly Lásky a Snov. 
Vstávam,papier na ktorom je dopis mení podobu. Loďka dotknutá hladiny rieky vytvorila kruhy, smeruje k novému.

Držím vlajku,jej odkaz veje,

Ja Som tu.

.."Som vždy na ceste, otváram oči a nad horizontom vychádzajú hviezdy.."

Nový Život. Nové Dobrodružstvá. Nové Túžby. 

Želaj si to, stále a vždy.


#Sny #Túžby #Hojnosť # Slobda #Láska # Manifestovanie # VšetkoJeHotové #Oceňujem #Ďakujem


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Kto bude udeľovať Ficove štátne vyznamenania

Nové štátne ceny chce udeľovať vláda.

Stĺpček Jakuba Fila

Vatry zvrchovanosti, Svätopluk. Prečo nie august 1968?

Že si komunisti nevšimli november ´89, sa stalo smutnosmiešnou glosou ich sveta.


Už ste čítali?